Lielie apaļie galdi pasākumiem turpmāk lētāk

Mēdz teikt, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Arī mūsu uzņēmums pieļāvis kļūdu, neveicot pienācīgu tirgus izpēti. Lielo apaļo galdu nomas cena bija pārāk augsta un nekonkurētspejīga. Turpmāk lielie apaļie galdi pasākumiem pieejami par 10 EUR lētāk! Šī cena ir atbilstoša tirgus prasībām un krietni izdevīgāka klientiem.

 

Lielie apaļie galdi pasākumiem

 

Kādiem pasākumiem noderēs lielo apaļo galdu noma? Tie būs vairāk piemēroti pasākumiem, kuros paredzēts, ka cilvēki savā starpā komunicēs. Tās var būt kāda uzņēmuma darbinieku sapulces, kurās ir svarīgi, lai visi dalībnieki var izteikties un viens otru uzrunāt. Lielie apaļie galdi ir piemēroti arī ģimenes pasākumiem – svētkos, kāzās, ģimenes saietos gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Protams, ziemā un lietainā laikā labāk tomēr palikt iekšā. 🙂 Ņemot vērā, ka galdi pieejami ar galdautiem un svārkiem, tie lieliski iederēsies svinīgos pasākumos.
Arī pasākumu organizatori novērtes šo galdu priekšrocības, piemēram, ja paredzēts koncerta vai kāda sporta notikuma laikā vienkopus sasēdināt vienu kompāniju.

 

Lielo apaļo galdu priekšrocības

 

Lielo apaļo galdu priekšrocības slēpjas tajā, ka pie tiem var sasēdināt līdz pat 8 cilvēkiem, kas automātiski nozīmē, ka starp ēdienreizēm pasākuma viesi var savā starpā komunicēt. Un kas gan var būt labāks par sirsnīgām sarunām ar sen neredzētiem draugiem un radiem?
Ja paredzēts pasākuma laikā mainīt galdu atrašanās vietu vai izmantot tos vairākas dienas pēc kārtas, apaļajiem galdiem var ērti salocīt kājas un pārvietot tos. Tie neaizņem daudz vietas.

 

Lielo apaļo galdu veidi

lielie apaļie galdi pasākumiem bez galdautaLielie apaļie galdi pasākumiem ar galdautuLielie apaļie galdi pasākumiem ar galdautu un svārkiem

 

Lielie apaļie galdi bez galdauta

 

Ja plānots neoficiāls pasākums ģimenes vai tuvu draugu lokā, šos galdus var izmantot arī bez galdauta. Lai gan to virsmas ir vizuāli bojātas, tas netraucēs pie tiem ieturēt pusdienas, spēlēt galda spēles un vienkārši sirsnīgi izrunāties.

 

Lielie apaļie galdi ar galdautu

 

Ja plānots svinīgs pasākums, noteikti jāpadomā par galdautiem! Jūs varat pasūtīt lielos apaļos galdus ar galdautiem, kas lieliski iederēsies pasākumos ar svinīgu noskaņu.

 

Lielie apaļie galdi ar galdautu un svārkiem

 

Lai iegūtu maksimumu no apaļajiem galdiem, tos var pasūtīt ar galdautiem un svārkiem. Galdu svārki nosegs lielo apaļo galdu kājas. Šāds variants lieliski noderēs kāzās, kad katram sīkumam un niansei ir nozīme.

 

, , ,