Mēbeļu nomas blogs – jaunākās aktualitātes

Priecīga ziņa mūsu uzņēmuma klientiem un interesentiem – esam izveidojuši savu blogu! Turpmāk reizi nedēļā mēbeļu nomas blogs ļaus iegūt aktuālu informāciju par mēbeļu nomu un ar sfēru saistītām nozarēm. Kā arī informēsim par uzņēmuma jaunumiem un nākotnes plāniem. Runājot par nākotnes plāniem, aplūkosim, kādā virzienā dodas NomasMebeles.lv.

 

Papildināts mēbeļu daudzums

 

Saņemot arvien vairāk un lielākus pasūtījumus, speram soļus, lai varētu nodrošināt mēbeles vairāk klientiem un lielākiem pasākumiem. Ar azartu uzlūkojam izaicinājumus, kas saistīti ar lielāku pasākumu apkalpošanu un uzņēmuma izaugsmi.

 

Pelēkie galdi

 

Vairāk nekā divas reizes palielināts pelēko galdu daudzums, šobrīd sasniedzot 53 eksemplārus. Šis lēmums tika pieņemts, saņemot arvien vairāk pasūtījumus. Pelēko galdu noma ir aktuāla kāzām, semināriem, konferencēm. Tie labi iederas lietišķā vidē. Galdi aprīkoti ar skrūvējamām kājām, kas ļauj tos ātri salikt bez citu instrumentu palīdzību.

Mēbeļu nomas blogs - pelēko galdu noma

Konferenču krēsli

 

Ja iepriekš varējām piedāvāt līdz 130 konferenču krēsliem, tad to skaits tagad sasniedzis 200. Konferenču krēslu noma ir neaizvietojama dažādu pasākumu rīkošanai iekštelpās. To mīkstā apdare ļauj ērti izbaudīt pasākuma norisi.

Mēbeļu nomas blogs - konferenču krēslu noma

Jaunumi mēbeļu nomā

 

Lai varētu nodrošināt vairāk klientu ar nepieciešamajām nomas mēbelēm, tiek papildināts piedāvāto mēbeļu un pakalpojumu klāsts. Esam pasūtījuši un jau saņēmuši 10 stāvgaldu virsmas. Vēl tikai atliek pieksrūvēt kājas, aizūstīt galdus uz fotosesiju un ievietot tos mūsu preču katalogā. Stāvgaldu noma ir ērts risinājums, lai uz tiem novietotu dzērienus, kā arī izstādēs, kad jāveic kādi pieraksti.

 

Mēbeļu nomas blogs – par aktuālāko uzņēmumā un nozarē

Nav noslēpums, ka mēbeļu nomas blogs ir ne tikai lielisks rīks jaunumu publicēšanai, bet arī pilda SEO (search engine optimization) funkcijas. Tas ļauj iegūt augstāku reitingu Google un citos meklētājos, kas ir ļoti būtiski uzņēmuma izaugsmē. Kā arī vēlamies iegūt jaunus saziņas kanālus ar mūsu klientiem un sniegt bezmaksas vērtību mūsu rakstos.

Milzīgs paldies Webdev.lv komandai un Elvim Andersonam, kurš ļāvis NomasMebeles.lv uzņēmumam augt, pilnveidoties un sasniegt jaunas virsotnes! Mērķis ir turpināt tieši tādā pašā garā, izvirzīt jaunus mērķus un mācīties no pagātnes kļūdām.

, , , , , , ,