Krēslu noma

NomasMebeles.lv piedāvā nomāt 3 dažādus krēslus un koka solus kāzām, konferencēm, semināriem, privātiem un publiskiem pasākumiem. Krēslu noma ir veids, kā ietaupīt līdzekļus un laiku. Mēbeļu iegāde, uzglabāšana un transportēšana ir dārgs prieks, ja tās paredzētas tikai dažiem pasākumiem. Īrējot krēslus, ir iespējams ietaupīt vairāk nekā desmit reizes.

Konferenču krēslu noma

Konferenču krēsli ir ērti, lielieski der oficiāliem pasākumiem, kuros paredzēts sēdēt vairāk nekā dažas stundas. Konferenču krēslu mīkstā apdare ļauj izjust ērtības visa pasākuma laikā. Tie ir tumši pelēkā krāsā, kas ir neuzkrītoša. Kā jau nosaukums ļauj noprast, tie paredzēti konferencēm, taču lieliski derēs arī koncertiem un nelieliem saviesīgiem pasākumiem.

Konferenču krēsli ar paliktni

Konferenču krēsli ar paliktni ir tieši tādi paši kā konferenču krēsli, taču tie ir aprīkoti ar paliktni, kas paredzēts pierakstu veikšanai. Šāds risinājums lieliski der pasākumos, kuros ir ierobežota telpa, kas liedz apmeklētajiem nodrošināt galdus. Paliktni var ērti salocīt, kad tas netiek izmantots.

Saliekamie krēsli

Saliekamie krēsli ir budžeta nomas variants. Tie galvenokārt paredzēti pasākumiem ar lielu apmeklētaju skaitu, ja uz tiem nav paredzēts sēdēt ilgi. Neskatoties uz to, tie ir aprīkoti ar mīkstu apdari, taču ne tik biezu kā konferenču krēsliem. Ņemot vērā, ka tie ir salokāmi, tos var ātri novākt, pārnēsāt un transportēt. Ja meklējat lētu krēslu nomu, saliekamie krēsli ir īstais risinājums.

Koka soli

Koka soli nāk komplektā ar galdu, taču tos var pasūtīt arī atsevišķi. Uz viena koka sola ērti sasēsties varēs 4 – 5 cilvēki. Tie lieliski derēs koncertiem, brīvdabas pasākumiem, kāzām un citiem privātiem un publiskiem pasākumiem. Koka soli ir lakoti, tādēļ to izskatā saglabāts koksnes tekstūīra.

Krēslu noma pasākumiem ir izdevīgs risinājums

Grūti iedomāties pasākumu bez krēsliem, tādēļ krēslu īre ir pieprasītākais mēbeļu nomas pakalpojums. Īrējot krēslus, jūs ietaupīsiet līdzekļus, jo nebūs jāpērk jauni krēsli, jātērē nauda krēslu uzglabāšanai, kā arī laiku, jo NomaMebeles.lv nodrošina arī krēslu transportēšanu un uzstādīšanu.

Konferenču krēsli ar paliktni

Konferenču krēsli

Saliekamie krēsli

Komplekts